Zakup
nieruchomości

Skontaktujmy się

Pomożemy Ci w zakupie Twojej wymarzonej nieruchomości, niezależnie od tego czy jest to działka, dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W oparciu o nasze doświadczenie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy. W naszej opinii profesjonalna prezentacja nieruchomości oraz rzetelna wiedza jest kluczowa w kontakcie z klientami i skutecznym przeprowadzeniu transakcji zakupowej.


Jak wygląda proces zakupu nieruchomości?

Umawiamy się z Tobą na pierwsze spotkanie
Aby rozpocząć zakup nieruchomości musimy poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Porozmawiamy o Twoich wymaganiach, oczekiwaniach finansowych i czasowych. Naszym priorytetem jest zaprezentowanie Ci ofert spełniających większość a nawet i wszystkie Twoje kryteria.
Przygotowujemy oferty dopasowane do Twoich potrzeb
Spośród całej bazy ofert dokonujemy selekcji i wybieramy te, które spełniają Twoje oczekiwania. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert, także od deweloperów, innych agentów czy biur nieruchomości, negocjując dla Ciebie najbardziej korzystne warunki transakcji. Dzięki temu oszczędzasz swój czas a jednocześnie masz pewność, że wybierasz spośród całości ofert dostępnych na rynku.
Prezentujemy wybrane nieruchomości
Umawiamy spotkania w wybranych przez Ciebie nieruchomościach z uwzględnieniem Twoich preferencji czasowych. Stawiamy na rzetelność przekazywania wszystkich informacji, aby transakcja była przejrzysta i w pełni uczciwa dla każdej ze stron. Rozumiemy, że decyzja o zakupie jest długotrwałym procesem, dlatego umożliwiamy wielokrotne wizyty na interesujących Cię nieruchomościach.
Negocjujemy i uzgadniamy warunki umowy
W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z właścicielami oraz dokonujemy innych istotnych uzgodnień dotyczących zakupu nieruchomości. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie. Na tym etapie pomagamy kompletować dodatkowo niezbędną dokumentację do zawarcia umowy kupna-sprzedaży.
Uczestniczymy w umowie kupna sprzedaży i przekazujemy nieruchomość
W zależności od Twoich preferencji możemy brać udział przy podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w dowolnie wybranej lub współpracującej z nami kancelarii notarialnej. Po zakończeniu formalności i uregulowaniu płatności umawiamy się na przekazanie nieruchomości i spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM